
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103447
Каталожний номер
819.891
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) VW 2.4 D/TD DW/1S (6CYL) (пр-во Elring) 819.891
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819.891 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819.891 |
| Вага | 1.63 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103447 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 927,50 ₴/комплект

