
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103448
Каталожний номер
820.106
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) MB 2.0 D/2.3 D OM601 (пр-во Elring) 820.106
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 820.106 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, V-Class, Musso, T1/TN, Vito, C-Class, 124, Korando, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 820.106 |
| Вага | 2.5 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 46103448 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 1 052 ₴/комплект

