
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103449
Каталожний номер
820.262
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) DAEWOO/CHEVROLET/OPEL 1.2/1.3/1.4/1.6 (пр-во Elring) 820.262
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 820.262 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Ascona, Espero, Astra, Lanos, Corsa, Celta, Manta, Kadett, Vectra, Vida, Nexia, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 820.262 |
| Вага | 0.92 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103449 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 587,30 ₴/комплект

