
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103450
Каталожний номер
820.385
Опис позиції
Прокладка головки блоку AUDI/VW 1.6 FP/EG 75-84 (пр-во Elring) 820.385
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 820.385 |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.75 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, 100, Coupe, Jetta, Iltis, Scirocco, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 820.385 |
| Вага | 0.03 кг. |
| Висота | 5 см |
| Код товару | 46103450 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 676,90 ₴

