
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103451
Каталожний номер
821.012
Опис позиції
Прокладка колектора IN BMW 2.5 TDS M51D25 (6) (пр-во Elring) 821.012
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 821.012 |
| Довжина | 60 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, 3, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 821.012 |
| Вага | 0.02 кг. |
| Висота | 1 см |
| Код товару | 46103451 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 123,20 ₴

