
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103890
Каталожний номер
WL7172
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна FORD, TOYOTA WL7172/OP618 (пр-во WIX-Filtron) WL7172
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7172 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Mini, ЗАЗ, Chery |
| Сумісність з моделлю | IS, Solara, Flagcloud, Liteace, Yaris, Elara, Supra, Dyna, ES, CRESSIDA, Land Cruiser, Prado, Camry, Beat, Alphard, FJ Cruiser, Celica, SC, Tiggo 7, LS, Fortuner, Tiggo, Previa, Tacoma, Esprit, 4Runner, RX, GS, Amulet, Crown, Corolla, Auris, LX, GX, Charmant, HiAce, Highlander, Hilux, Vida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7172 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 46103890 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 265,30 ₴

