
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103894
Каталожний номер
WL7177
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна TOYOTA, SUZUKI, SUBARU WL7177/OP621 (пр-во WIX-Filtron) WL7177
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7177 |
| Сумісність з маркою | Pontiac, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vibe, Solara, Jimny, Justy, Kizashi, Dyna, Alphard / Vellfire, Swift, SX4, Camry, Alphard, Celica, Wagon R, Previa, SX4 S-Cross, RAV4, Grand Vitara, Corolla, Samurai, Avensis, MR2, Vitara, Baleno, Highlander, SJ413, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7177 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 46103894 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 260,40 ₴

