
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103897
Каталожний номер
WL7217
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна VW WL7217/OP525/3 (пр-во WIX-Filtron) WL7217
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7217 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Toledo, Polo, Transporter, Golf, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7217 |
| Вага | 0.3 кг. |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 85 мм |
| Код товару | 46103897 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 394,80 ₴

