
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103900
Каталожний номер
WL7252
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна FIAT PUNTO WL7252/OP545/2 (пр-во WIX-Filtron) WL7252
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7252 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, Punto, Linea, 500 C, Tipo, Grande Punto, i20, 500, MiTo, Fullback, Fiorino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7252 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 46103900 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 257,60 ₴

