
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103901
Каталожний номер
WL7254
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна LOGAN, RENAULT WL7254/OP643/3 (пр-во WIX-Filtron) WL7254
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7254 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Alfa Romeo, Opel, Nissan, Lancia, Suzuki, Jeep |
| Сумісність з моделлю | 10, Interstar, 156, Spartana, Bluebird, Note, Duster, Jimny, Solenza, 11, Space Star, Kangoo, Espace, Logan/Stepway, Laguna, Express, Primastar, Primera, CJ5, Carisma, Qashqai, Pick Up, Sport Spider, Logan, Cherokee, 19, Tiida, Rapid, Trafic, Wind, Fuego, Master, Clio, Megane, Spider, Almera, Micra, GT, Sandero, Scenic, Vivaro, Dokker, Supernova, Largus, Kubistar, Fluence, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7254 |
| Вага | 0.33 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 46103901 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 226,80 ₴

