
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103903
Каталожний номер
WL7294
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна HONDA CIVIC WL7294/OE648/4 (пр-во WIX-Filtron) WL7294
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7294 |
| Сумісність з маркою | Opel, Honda |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Civic, Combo, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7294 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 46103903 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 269,50 ₴

