
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103904
Каталожний номер
WL7295
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна OPEL VECTRA WL7295/OE648/3 (пр-во WIX-Filtron) WL7295
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7295 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat, Cadillac, Saturn, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Malibu, Astra, GT, 9-3X, 159, Captiva, Zafira, Croma, Speedster, 9-3, 9-5, Vectra, Spider, HHR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7295 |
| Вага | 0.07 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 46103904 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 223,30 ₴

