
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103905
Каталожний номер
WL7296
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна FABIA, GOLF WL7296/OE650/1 (пр-во WIX-Filtron) WL7296
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7296 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Ford, Seat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, Patriot, Compass, Superb, Caddy, Lancer, Caliber, Polo, Fabia, Leon, Q5, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, Touareg, Touran, A3, A4, A5, A6, Journey, Transporter, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Cordoba, Avenger, Multivan, New Beetle, Scirocco, Sebring, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7296 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 46103905 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 233,10 ₴

