
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103909
Каталожний номер
WL7408
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна FIAT WL7408/OE670 (пр-во WIX-Filtron) WL7408
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7408 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Bravo, 124, Ypsilon, Compass, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Tipo, Grande Punto, Combo, 500, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, 500C / 595C / 695C, 124 Spider, Fiorino, Delta, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7408 |
| Вага | 0.03 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 46103909 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 184,80 ₴

