
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103911
Каталожний номер
WL7414
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна VW LT28 WL7414/OP574/2 (пр-во WIX-Filtron) WL7414
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7414 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7414 |
| Вага | 0.9 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103911 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 1 060,80 ₴

