
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103912
Каталожний номер
WL7422
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна OPEL WL7422/OE648/6 (пр-во WIX-Filtron) WL7422
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7422 |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Chevrolet, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, 159, Tigra, Orlando, Zafira, Mokka, Meriva, Combo, Adam, Astra, Cascada, Corsa, Aveo, Croma, Cruze, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7422 |
| Вага | 0.03 кг. |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 65 мм |
| Код товару | 46103912 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 281,40 ₴

