
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103913
Каталожний номер
WL7427
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна NISSAN WL7427/OP643/4 (пр-во WIX-Filtron) WL7427
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WL7427 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Suzuki, Smart, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Note, Duster, Juke, Kangoo, Espace, Logan/Stepway, Laguna, Primastar, Primera, Qashqai, Logan, Forfour, Fortwo, Trafic, 21, Master, Clio, Grand Vitara, Megane, Micra, Movano, Sandero, Scenic, Vivaro, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WL7427 |
| Вага | 0.21 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 46103913 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 284,20 ₴

