
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103917
Каталожний номер
WF8034
Опис позиції
Фільтр палив. LOGAN WF8034/PP831/1 (пр-во WIX-Filtron) WF8034
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8034 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Smart, Fiat, Chery |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, DS3, DS5, Duster, Xsara, C2, C3, C4, C5, Espace, Zeta, Expert, ZX, Forfour, Fortwo, City-Coupe, C6, Dokker, Kubistar, Fluence, 106, Jumpy, Kangoo, Laguna, Logan, C2 Enterprise, 206, 207, 208, Megane, Navara, Supernova, Spartana, 306, 307, 308, RCZ, Partner, Pathfinder, Primastar, 405, 406, 407, 408, Rapid, C5 Aircross, Roadster, C-Elysee, 508, Xantia, XM, Sandero, Crossland X / Crossland, Scenic, Scudo, Xsara Picasso, 607, Solenza, Twingo, Tiggo, Trafic, Clio, Ulysse, Cabrio, Corsa, Vivaro, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8034 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Код товару | 46103917 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 279,30 ₴

