
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103918
Каталожний номер
WF8040
Опис позиції
Фільтр палив. BMW. PEUGEOT, RENAULT WF8040/PP836 (пр-во WIX-Filtron) WF8040
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8040 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 156 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volkswagen, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Rover, Renault, Peugeot, Nissan, Lancia, Jaguar, Mercedes-Benz, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, BMW, ГАЗ, Chery |
| Сумісність з моделлю | XJ, C-Class, C2, Espace, Zeta, Expert, V-Class, RLE, Golf, Gazelle, Kaefer, Ibiza, Super 5, Jetta, 11, Jumpy, Maestro, 124, 164, 2000-3500, 19, 21, Fuego, Master, Spider, B10, B3, 25, B6, B7, B9, C1, 3, XJSC, Passat, Polo, Primera, Yugo, Sport Spider, 405, Range Rover, Rapid, Rexton, S-Class, XM, Safrane, Trevi, Scudo, 6, 605, MGR V8, Flagcloud, 7-Series, Sprinter, California, Superb, SZ, Toledo, Trafic, A4, A6, Transporter, RZ, Clio, Alhambra, Ulysse, Vanette, Corrado, Vito, Beta, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8040 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Код товару | 46103918 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 343,70 ₴

