
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103922
Каталожний номер
WF8048
Опис позиції
Фільтр палив. MB SPRINTER, VITO WF8048/PP841 (пр-во WIX-Filtron) WF8048
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8048 |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Istana, Vario, T1, Musso Sports, V-Class, Musso, T1/TN, Vito, G-Class, C-Class, Rexton, 124, Korando, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8048 |
| Вага | 0.3 кг. |
| Код товару | 46103922 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 362,60 ₴

