
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103925
Каталожний номер
WF8101
Опис позиції
Фільтр паливний DAEWOO LANOS 97-, VAG/PP905 (пр-во WIX-Filtron) WF8101
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8101 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 163 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, ЗАЗ, Audi, Lancia, Saab, Volkswagen, Fiat, Cadillac, Jaguar, Seat, Skoda, Chery, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Signum, 156, Niva, Boxer, Vectra, Brava, Bravo, Ducato, Granta, Priora, 9-3X, Nubira, Omega, Jumper, 110, Polo, Fabia, Leganza, Punto, 9-3, 9-5, Tiggo, Fox, Tigra, Lupo, Touran, A3, Zafira, 145, 146, 155, Golf, Combo, Meriva, Astra, Cordoba, Delta, Corsa, Coupe, Sens, Dedra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8101 |
| Вага | 0.148 кг. |
| Код товару | 46103925 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 378 ₴

