
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103927
Каталожний номер
WF8172
Опис позиції
Фільтр палив. NISSAN, TOYOTA, БОГДАН WF8172/PP944 (пр-во WIX-Filtron) WF8172
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8172 |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan |
| Сумісність з моделлю | CRESSIDA, Land Cruiser, Hilux, Pick Up, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8172 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Код товару | 46103927 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 310,10 ₴

