
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103931
Каталожний номер
WF8301
Опис позиції
Фільтр палив. RENAULT WF8301/PM815/4 (пр-во WIX-Filtron UA) WF8301
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wix |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8301 |
| Вага | 0.11 кг. |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 75 мм |
| Код товару | 46103931 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 335,30 ₴

