
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103934
Каталожний номер
WF8352
Опис позиції
Фільтр паливний DAEWOO LANOS 97-, CHEVROLET LACETTI 05- /PP905/2 (пр-во WIX-FILTERS) WF8352
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8352 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 162.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Niva, Spark, Lacetti, Evanda, Lanos, Nubira, Epica, Leganza, Gentra, Matiz, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8352 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Код товару | 46103934 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 410,90 ₴

