
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103935
Каталожний номер
WF8353
Опис позиції
Фільтр палив. WF8353/PP841/7 (пр-во WIX-Filtron) WF8353
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8353 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 127 мм |
| Зовнішній діаметр | 91.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Smart, Jeep, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, Fortwo, A-Class, Viano, G-Class, Vito, C-Class, B-Class, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8353 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Код товару | 46103935 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 849,10 ₴

