
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101589
Каталожний номер
008 65 N0
Опис позиції
Кільця поршневі FIAT 84,00 1,6/1,8/2,0 (пр-во Mahle) 008 65 N0
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 008 65 N0 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thema, 132P, Argenta, Tipo, Trevi, 164, 242, Croma, Regata, Ritmo, 132, Tempra, 124, Dedra, Beta, Delta, 131, Prisma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 008 65 N0 |
| Вага | 0.3 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 69101589 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 662,20 ₴/комплект

