
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101602
Каталожний номер
009 89 00
Опис позиції
Поршень FIAT 94,40 2.8 TD Euro 2 98 - трапецієподібний шатун (пр-во Mahle) 009 89 00
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 009 89 00 |
| Сумісність з маркою | Iveco, Opel, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Movano, Ducato, Power Daily, Master, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 009 89 00 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 69101602 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 4 876,20 ₴

