
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101609
Каталожний номер
009 90 V0
Опис позиції
Кільця поршневі FIAT 94,40 2,5 x 2,0 x 2,5 2,8 TD Euro2/3 (пр-во Mahle) 009 90 V0
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 009 90 V0 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Opel, Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Movano, Ducato, Jumper, Power Daily, Master, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 009 90 V0 |
| Вага | 0.08 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 69101609 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 1 187,20 ₴/комплект

