
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101660
Каталожний номер
012 18 N0
Опис позиції
Кільця поршневі OPEL 73,40 1.0/1.2/1.4/XEP 1,2 x 1,2 x 2,0 (пр-во Mahle) 012 18 N0
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 012 18 N0 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Tigra, Corsa, Aveo, Combo, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 012 18 N0 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 69101660 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 665,70 ₴/комплект

