
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101661
Каталожний номер
012 18 N3
Опис позиції
Кільця поршневі OPEL 73,90 1.0/1.2/1.4/XEP 1,2 x 1,2 x 2,0 (пр-во Mahle) 012 18 N3
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 012 18 N3 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Tigra, Corsa, Aveo, Combo, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 012 18 N3 |
| Вага | 0.06 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 69101661 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 893,90 ₴/комплект

