
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101662
Каталожний номер
012 20 N0
Опис позиції
Кільця поршневі OPEL 86,00 1,2/1,5/2,5 Z22XE/Y22XE 2,2 16V (пр-во Mahle) 012 20 N0
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 012 20 N0 |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Europa, 9-3X, Zafira, Omega, Speedster, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 012 20 N0 |
| Вага | 0.068 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 125 мм |
| Код товару | 69101662 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 1 042,40 ₴/комплект

