
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101664
Каталожний номер
029 52 N0
Опис позиції
Кільця поршневі VAG 75,00 1,0/1,3 (пр-во Mahle) 029 52 N0
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 029 52 N0 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | B 1000, Polo, Jetta, 1.1, Scirocco, Golf, Derby, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 029 52 N0 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 69101664 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 604,10 ₴/комплект

