
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101667
Каталожний номер
029 54 N1
Опис позиції
Кільця поршневі VAG 77,00 1,6 TD/2,0 TD/2,4 TD (пр-во Mahle) 029 54 N1
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 029 54 N1 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 960, 740, 100, Jetta, Transporter, Iltis, Golf, Passat, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 029 54 N1 |
| Вага | 0.07 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 125 мм |
| Код товару | 69101667 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 624,40 ₴/комплект

