
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101669
Каталожний номер
029 55 N0
Опис позиції
Кільця поршневі VAG 76,50 1,6 D/2,0 D/2,4 D (пр-во Mahle) 029 55 N0
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 029 55 N0 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 740, Caddy, Lupo, 100, 240, Jetta, Transporter, Passat, Golf, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 029 55 N0 |
| Вага | 0.07 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 125 мм |
| Код товару | 69101669 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 501,20 ₴/комплект

