
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291073
Каталожний номер
43107
Опис позиції
Амортизатор підв. RENAULT KANGOO задн. газів. ORIGINAL (пр-во Monroe) 43107
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 43107 |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Однотрубний |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43107 |
| Вага | 1.32 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 69291073 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 2 148,80 ₴

