
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291133
Каталожний номер
RD 98.02.27
Опис позиції
Болт М16х2х65 SW22 пневморесори (RIDER) RD 98.02.27
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 98.02.27 |
| Вага | 0.13 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 69291133 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 140 ₴

