
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291540
Каталожний номер
829 0540 10
Опис позиції
Втулка сайлентблока VW, SEAT (Старий номер 985400)(Пр-во FAG) 829 0540 10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 829 0540 10 |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 17 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 829 0540 10 |
| Вага | 0.01 кг. |
| Код товару | 69291540 |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 44,40 ₴

