
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291542
Каталожний номер
819 0009 10
Опис позиції
Втулка стабілізатора MB, VW (Старий номер 985175)(Пр-во FAG) 819 0009 10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819 0009 10 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, T1/TN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819 0009 10 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 69291542 |
- Ціна: 151,90 ₴

