
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291546
Каталожний номер
829 0064 10
Опис позиції
Сайлентблок важеля DAEWOO LANOS, ESPERO 93 - передн. міст, задн. (старий номер 985312)(Пр-во FAG) 829 0064 10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 829 0064 10 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 829 0064 10 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Код товару | 69291546 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 357,70 ₴

