
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291547
Каталожний номер
819 0019 10
Опис позиції
Втулка стабілізатора OPEL (Старий номер 985321)(Пр-во FAG) 819 0019 10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819 0019 10 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819 0019 10 |
| Вага | 0.03 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 69291547 |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 172,90 ₴

