
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291549
Каталожний номер
819 0026 10
Опис позиції
Втулка стабілізатора OPEL (Старий номер985361)(Пр-воFAG) 819 0026 10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819 0026 10 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819 0026 10 |
| Вага | 0.04 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 69291549 |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 123,20 ₴

