
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291550
Каталожний номер
819 0029 10
Опис позиції
Втулка стабілізатора VW, AUDI (Старий номер 985414)(Пр-во FAG) 819 0029 10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819 0029 10 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 12.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819 0029 10 |
| Вага | 0.04 кг. |
| Висота | 25 см |
| Код товару | 69291550 |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 85,20 ₴

