
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69291553
Каталожний номер
819 0047 10
Опис позиції
Втулка стабілізатора AUDI 100, A6 2.0-2.8 (90-94) внутр. передн.(Старий номер 985711)(Пр-во FAG) 819 0047 10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819 0047 10 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819 0047 10 |
| Вага | 0.12 кг. |
| Висота | 55 см |
| Код товару | 69291553 |
- Ціна: 231,70 ₴

