
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600832170
Каталожний номер
04102
Опис позиції
Кришка паливного бака BMW 3/5/7/X5 MB (пр-во Febi) 04102
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 04102 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 3, C-Class, 7-Series, 124, Z3, T1, S-Class, Pullmann, T1/TN, /8 (W114/W115), 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04102 |
| Вага | 0.01 кг. |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 4600832170 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 458,50 ₴

