
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600905456
Каталожний номер
VO-ES-8285
Опис позиції
Наконечник рул. AUDI / SKODA / VW A3 / GOLF IV, NEW BEETLE / OCTAVIA (пр-во Moog) VO-ES-8285
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VO-ES-8285 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, A3, Golf, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VO-ES-8285 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 75 см |
| Код товару | 4600905456 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 519,40 ₴

