
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600905478
Каталожний номер
VO-LS-4398
Опис позиції
Стійка стаб. AUDI / PORSCHE / VW Q7 / CAYENNE / TOUAREG (пр-во Moog) VO-LS-4398
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VO-LS-4398 |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 201 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VO-LS-4398 |
| Вага | 0.615 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600905478 |
| Ширина | 340 см |
- Ціна: 1 228,80 ₴

