
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600905500
Каталожний номер
VO-TC-4000
Опис позиції
Важіль підвіски AUDI / VW A4, A6, A8, PASSAT (пр-во Moog) VO-TC-4000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VO-TC-4000 |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 60 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VO-TC-4000 |
| Вага | 0.6 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 4600905500 |
| Ширина | 310 см |
- Ціна: 1 596 ₴

