
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600905535
Каталожний номер
VV-ES-3283
Опис позиції
Наконечник рул. VOLVO 740, 760, 940, 960, S90, V90 (пр-во Moog) VV-ES-3283
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VV-ES-3283 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 260, 940, 740, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VV-ES-3283 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 75 см |
| Код товару | 4600905535 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 415,60 ₴

