
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600912729
Каталожний номер
22-227065
Опис позиції
Амортизатор. підв. Fiat Doblo (263) передн. лев. газів. (пр-во Bilstein) 22-227065
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bilstein |
| Код запчастини | 22-227065 |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-227065 |
| Вага | 4.214 кг. |
| Висота | 175 см |
| Довжина | 175 мм |
| Код товару | 4600912729 |
| Ширина | 680 см |
- Ціна: 3 229,20 ₴

