
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600927158
Каталожний номер
R140.87
Опис позиції
Підшипник маточини FORD TRANSIT передн. (Пр-во SNR) R140.87
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Кросс-номери | SNR R14087 |
| Довжина | 85 мм |
| Код запчастини | R14087 |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R140.87 |
| Вага | 0.41 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600927158 |
- Ціна: 835,18 ₴/комплект

